Informace o firmě

Firma Powertip Technology Corporation (Powertip) byla založena v roce 1991, v průběhu let se stále úspěšně rozrůstá, a v dnešní době patří k vedoucím výrobcům LCD (Liquid Crystal Display). Dnes Powertip zaměstnává okolo 550ti zaměstnanců ve výrobních podnicích na Taiwanu a v Číně. Na 14,400 čtverečních metrech výrobních prostor je firma Powertip vybavena automaty pro klasickou i povrchovou technologií osazování. S 79 základnímy typy  LCD modulů (ve více než tisícovce provedení) zaujímá dnes firma Powertip unikátní místo na trhu LCD zobrazovačů. Jen opravdu málo výrobců LCD dnes nabízí tak široký výběr provedení standardních modulů.

Certifikací systému jakosti dle norem ISO firma Powertip získala pevnou pozici stále inovujícího a spolehlivého výrobce ve vysoce konkurenčním prostředí světového trhu. Toho bylo dosaženo především jako výsledek dlouhodobého dodržování nekompromisního firemního etického kodexu a díky pozornému rozvoji vztahů se strategickými obchodními partnery a významnými zákazníky. Powertip se snaží nabízet zákazníkům komplexní řešení jejich požadavků a současně souběžně poskytuje technický a zákaznický servis.

Díky promyšlenému propojení sítě obchodních zástupců, agentů a distributorů firma Powertip slouží tisícům zákazníků v Americe, Evropě, Australii a Asii.

Sídlo firmy Powertip je ve městě Taichung na Taiwanu, kde se nachází jeden výrobní závod. Druhý závod je v lokalitě Tungwan Kwangtung, Čína. Spolu s rychle se rozvíjejícími ekonomickými reformami v Číně firma pokrývá stoupající zájem zákazníků v této oblasti a předpokládá se další rozvoj svých výrobních kapacit na Taiwanu a v Číně..

Firma Powertip je připravena vyhovět vašim potřebám při vývoji nových aplikací s LCD moduly. Svým stálým závazkem vás uspokojit kvalitními výrobky, dodávanými včas a za velmi konkurenceschopné ceny, je firma Powertip opravdu dobrou volbou.